Kontakt

ME-Skolan huvudkontor
(Kontakta oss gärna för alla frågor om ME-skolans gymnasieutbildning)
Dragrännan 19
74650 Bålsta
Telefon: 08-762 70 86
Mail: meskolan@me.se

ME utbildningscenter i Upplands Bro (Bålsta)
Dragrännan 19
74650 Bålsta
Christer Gartmon, platsansvarig lärare
Telefon: 08-762 70 82
Mail: christer.gartmon@me.se

ME utbildningscenter i Svalöv
Thomas Bladh, platsansvarig lärare
Telefon: 040-35 26 47
Mail: thomas.bladh@me.se

ME utbildningscenter i Södertälje
Almnäs, Regementsgatan 111
151 66 Södertälje
Tryggve Eriksson, platsansvarig lärare
Mail: ingtrygg@outlook.com

ME utbildnings­center i Uppsala
Uppsala Yrkesgymnasium Jälla
Jälla Gård, 755 94 Uppsala
Micael Albertson, platsansvarig lärare
Telefon: 018-56 61 26
Mail: micael.albertson@me.se

ME utbildnings­center i Ingelstad
Ingelstad Naturbruksgymnasiet 3
355 71 Ingelstad
Per-Ola Thörn, platsansvarig lärare
Telefon: 0470-74 84 56
Mail: per-ola.thorn@me.se

ME utbildningscenter i Linköping
Anders Ljungstedts gata 1, Linköping.
Daniel Fredriksson, platsansvarig lärare
Telefon: 013-25 30 52
Mail: daniel.fredriksson@me.se

ME utbildningscenter i Örebro
Kvinnersta 533 Axberg
705 91 Örebro
Kjell-Åke Olsson, platsansvarig lärare
Telefon: 019-19 57 51
Mail: kjell-ake.olsson@me.se

ME utbildnings­center i Skellefteå
Hammarängen
Plåtvägen 10
Skellefteå
Kent Mörtsell, platsansvarig lärare
Telefon: 0910-78 29 06
Mail: kent.mortsell@me.se

ME utbildnings­center i Varberg
Björkängsvägen 25
432 78 Tvååker
Varberg            
Jens Hansson, platsansvarig lärare
Jens.hansson@me.se
040-35 26 49